Netradiční zážitky nabízí ubytování na stromě

Dovolená je čas, kdy odpočíváme, relaxujeme a nabíráme nové síly. Během dovolené můžeme zažít mnoho netradičních zážitků. Pokud hledáte změnu a chcete zažít opravdu něco originálního a dobrodružného, zvolte ubytování na stromě. V současné době můžete vyzkoušet různé domky umístěné v korunách stromů. Vytvoříte tak spojení dokonalého odpočinku a nezapomenutelného zážitku, zažijete dobrodružství.

Proč se ubytovat v domku na stromě?

Načerpáte novou energii v tichém prostředí koruny stromu. Odpočinete si obklopeni kouzelnou přírodou. Odpočinete si od rušných dnů velkoměsta. Domek na stromě vám poskytne dostatek prostoru pro meditaci nebo romantické chvíle s partnerem. Máte možnost zažít skutečně autentickou přírodu na vlastní kůži.

Domky na stromě se začínají těšit oblibě různých věkových skupin. Nabízejí netradiční odpočinek. Nemusíte se obávat nepohodlí, neboť jsou dokonale vybavené vším potřebným. Zažijete tak klid a ticho v pohodlí a luxusu, daleko od rušné civilizace.

Na koho se obrátit?

Luxusní pobytový zážitek nabízejí treehouse Ještěd. Vydejte se za nimi na sever Čech, do podhůří Ještědu, jihozápadním směrem od krajského města Liberec. Na vrcholu hory je umístěný známý televizní vysílač, v jehož dolní části se nachází hotel s restaurací. V ještědských lesích naleznete dva treehouse – Amálku a Emanuela.

Treehouse Amálka je umístěný na kraji lesní mýtiny a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a horu Ještěd. Je to treehouse světlý a prosluněný, postavený v dokonalém souladu s okolní krajinou. Bude vás hýčkat ve svém náručí a to s maximálním komfortem.

Treehouse Emanuel se nachází v koruně majestátního smrku a z prostorné terasy nabízí dokonalý průhled na okolní krajinu. Čeká zde na vás nepopsatelná lesní atmosféra, dokonalý klid a relax. Budete zde pobývat v souladu s okolní krajinou. Nikdo a nic vás nebude rušit.