Starožitnosti mohou představovat dobrou investici

Chcete-li investovat nějaké své uspořené finanční prostředky, můžete zvolit třeba nákup starožitností, které jsou dobře ceněné.

Proč právě starožitnosti?

Významným důvodem je jejich stáří. Jako starožitné bývají označovány předměty, jejichž stáří je více než 50 let. Mezi další důvody patří originalita a jedinečnost. Mnohdy se jedná pouze o jeden jediný kousek. Kromě toho jsou starožitnosti, ve většině případů, vyráběné ručně a ruční práce je též ceněná. Také vyžadují speciální péči.

Jaké starožitnosti si můžete pořídit? Nejčastěji se jedná o obrazy, sošky, sklo, porcelán, keramiku, zbraně, šperky, ale může to být i nábytek. Starožitnosti jsou komodita méně známá, avšak investice do nich se vyplatí, neboť se zvyšujícím se stářím roste i jejich cena.

Kde si starožitnost pořídit?

Ideálně jsou to specializované prodejny. Také můžete vyzkoušet internetové aukce nebo nákup starožitnosti online. Zavítejte třeba na portál antikart.cz. Zde naleznete různé starožitnosti – obrazy, porcelán, sklo, sochy nebo plastiky, hračky, šperky nábytek a další. E-shop se specializuje na sortiment tradiční, ale i na šperky s drahými kameny (brilianty, safíry, rubíny či smaragdy). Místem původu šperků jsou Izrael a USA. Všechny nabízené kousky jsou řádně proclené a zkontrolované Puncovním úřadem v Praze. Každý kousek disponuje vydanými certifikáty, které vystavily světově uznávané gemologické laboratoře – G.L.A., A.I.G.L. a G.I.A.

Společnost si klade za cíl spokojeného zákazníka, který zde bude nakupovat, případně i prodávat. Samozřejmostí je profesionální přístup. Využít můžete i možnost dovozu zakoupeného zboží po celé ČR. Doprava je zajišťována po předchozí domluvě.