Brit vytvořil světový rekord, nechal si na tělo 667x vytetovat jméno dcery

Devětačtyřicetiletý muž z Velké Británie získal zpět Guinnessův světový rekord za nejvíce tetování stejného jména na těle. Mark Owen Evans si nechal vytetovat jméno své dcery na tělo celkem 667krát.
Pan Evans původně získal rekord za nejvíce tetování stejného jména na těle v roce 2017, kdy si nechal 267krát nakreslit na záda jméno své dcery Lucy.

Pan Evans však o rekord přišel v roce 2020, kdy Američanka Diedra Vigilová překonala rekord tím, že si na sebe nechala 300krát vytetovat své vlastní jméno.

Podle zprávy Guinessovy knihy rekordů byl pan Evans odhodlán dobýt rekord znovu, a bez velkého prostoru na zádech se rozhodl nechat si udělat nová tetování na svých stehnech.

Trvalo pět a půl, než bylo dokončeno všech 400 tetování – 200 na každé noze, řekl pan Evan GWS. „Nemohl jsem se dočkat, až budu nárokovat desku zpět a věnovat ji své dceři,“ řekl.

Dva tatéři v Dexterity Ink ve Wrexhamu pracovali hodinu, aby dokončili celý kus.

Pan Evans řekl, že se svou ženou Katherine neplánuje mít žádné další děti, ale pokud ano, bude muset udělat „něco většího“.

Dříve jeden Američan vytvořil světový rekord, když navštívil 777 filmových projekcí během jediného roku. Podle Guinessovy knihy rekordů filmový nadšenec Zach Swope (USA) překonal rekord v počtu filmů viděných v kině za jeden rok poté, co navštívil celkem 777 projekcí mezi červencem 2022 a červencem 2023.