Hledáte vhodné občerstvení v Praze? Pak je pro vás vhodnou volbou vegetariánská restaurace

Pokud se chystáte na celodenní návštěvu Prahy a hledáte vhodné místo pro chutnou snídani, či originální oběd, pak je pro vás vhodnou volbou vegetariánská restaurace Praha Green Table. Je to nejen vegetariánské bistro, ale také místo vhodné pro COWORK EVENTY.

Co na vás čeká v bistru?

Vegetariánská restaurace Praha nabízí možnost ochutnat změnu ve svém stravovacím režimu. Objevíte zde moderní a udržitelnou gastronomii. Ta klade důraz na sezónní a lokální produkty, které používá při přípravě svých pokrmů. Pochutnáte si zde na zdravém, čerstvém a chutném jídle. Poznáte respekt k přírodě a životnímu prostředí. Všechny pokrmy z denní nabídky jsou připravovány čerstvé, přímo na místě. Green Table je místo, kde naleznete harmonii mezi kvalitní zdravou výživou a udržitelností.

V čem se projevuje udržitelnost? Rozhodně se zde neplýtvá jídlem ani energiemi. Restaurace má svoji vlastní hydroponickou farmu, kde si pěstuje svoje saláty a bylinky. Ty zajišťují celoroční produkci bez chemických postřiků. Okrasné květiny, které zdobí prostory restaurace, jsou zavlažovány vyčištěnou vodou z kuchyně. Pro čištění vzduchu jsou nainstalovány ekologické filtry.

Ochutnejte lokální a sezonní produkty, které se pyšní vysokou kvalitou. Suroviny jsou kupovány od vybraných lokálních dodavatelů. Jídelníček je sestavován tak, aby odpovídal sezónní nabídce produktů. Pokrmy jsou připravovány denně čerstvé.

COWORK EVENTY

Green table není jen vegetariánská restaurace Praha. Je to místo, které nabízí přátelskou a příjemnou atmosféru vhodnou pro různá setkávání, pro práci, vernisáže, společenské eventy nebo třeba konference. Spojuje tak udržitelnost a cirkulární ekonomiku, která je zde uchopena s optimismem a moderností. Poskytuje tak příležitosti pro každého.