OKTAGON a turnaje 2023. Který si užijete?

Smíšená bojová umění, zkráceně MMA, jsou neustále na vzestupu. MMA na profi úrovni se věnují lidé, kteří vyšli z konkrétního stylu nebo se původně věnovali úplně jinému sportu, třeba i na vrcholové úrovni. Celé to není pouze o síle, ale také o inspiraci, smysluplně stráveném čase na trénincích a touze jít si za svým snem. MMA a především OKTAGON, Česko-Slovenský projekt, se stává vzorem mnoha dospívajících. Na které turnaje se mohou fanoušci v letošním roce těšit?

MMA jako smysl života pro děti a dospívající

Toužili jste jako děti stát na stupních vítězů? Dnešním dětem a mladým dospívajícím je velkým vzorem OKTAGON. Česko-Slovenský projekt, jehož základem je smíšené bojové umění. Spousta kluků a holek každý den trénuje v tělocvičnách, na workoutových hřištích nebo běhá mezi poli. Učí se zodpovědnosti za vlastní růst a progres v tom, v čem se chtějí zlepšovat.

MMA dává smysl, který běžné zábavy a noci plné alkoholu postrádají. Sport pomáhá vybít přebytečnou energii, zbavit se stresu z tlaku, který je dnes na mladé lidi kladen a řídit vlastní život správným směrem. Fungovat v kolektivu a nacházet přátele mezi těmi, kteří s nimi mohou stát jednoho dne v kleci. Učí se fairplay.

MMA a sny, za kterými se vyplatí jít

Dávno neplatí, že by bylo MMA pouze o hrubé síle nebo násilí. Tato mylná představa má kořeny především v amerických filmech založených na brutálních scénách z ringu, které mají pramálo společné s realitou.

Už víte, proč je dobré podpořit v MMA i své děti. Máte doma holku? Nevadí! I ji může svět zápasů hodně dát. Možná se nevidí v kleci, nebude z ní další další Patrik Kincl nebo Karlos Vémola, třeba touží po vědecké dráze, ale i na té potřebuje dávku odhodlání a schopnost jít přes překážky.

OKTAGON a turnaje 2023

I letos si fanoušci MMA užijou zábavy víc než dost. OKTAGON připravil celou řadu zajímavých večerů plných bezkonkurenční SHOW a to jak u nás, tak v zahraničí. Které to jsou?

OKTAGON Frankfurt 16.9. 2023 – dva vyprodané turnaje ve Frankfurtu. Pokoří třetí turnaj předchozí čísla? Německo se má rozhodně na co těšit.

OKTAGON Bratislava 7.10. 2023 – jeden z nejočekávanějších zápasů MMA OKTAGON. Čepo vs. Peňáz. Atmosféra, která by se dala krájet.

OKTAGON 48 Manchester 4.11. 2023 – OKTAGON, nejlepší evropská MMA SHOW se představí poprvé na půdě Velké Británie. AO Arena v Manchesteru bude praskat ve švech. Přidáte se? Alou pro lístky, včera bylo pozdě.

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem 18.11. 2023 – MMA se už dřív představilo ve městech Frankfurt, Mnichov a Oberhausen. Teď je na řadě Kolín nad Rýnem. Jak si užít jedinečný večer plný SHOW? Buďte u toho a zjistíte to.

OKTAGON Ostrava 9.12. 2023 – co by to bylo za OKTAGON bez turnaje na domácí půdě? Po devíti měsících se vrací do Ostravy, kde už jednou předvedl perfektní SHOW.

OKTAGON Praha 29.12.2023 – konec roku jak se patří! Vyvrcholení sezóny 2023 proběhne kde jinde než v nabušené O2 aréně. Těšit se můžete na finále gamechangeru a mnoho dalších dechberoucích soubojů.

Neváhejte, lístky jsou rychle pryč

Už máte koupené své lístky? Není výjimkou, že se celý večer vyprodá během pár dnů. Jestli plánujete večer s rodinou, kamarády nebo partnerkou, pospěšte si. Jinak byste mohli přijít jak se říká s křížkem po funuse. MMA nebylo nikdy dostupnější.