Potřebujete zajistit prostory? pronajměte si kontejner

Pořádáte kulturní, společenskou nebo sportovní akci a potřebujete připravit potřebné zázemí? Obraťte se na firmu ALFA Container rent, která nabízí pronájem kontejnerů, mobilního oplocení a mobilních toalet.

Kontejnery k pronájmu

Firma ALFA Container rent má k dispozici přes 900 kontejnerů, které se dají využít pro přípravu sanitárního nebo obytného zázemí. Lze je však použít i pro skladování. Jsou šikovnými pomocníky jako mobilní vrátnice, šatna, kancelář nebo třeba výstavbu sezónní kavárny či bistra. Mají celou řadu výhody. Patří mezi ně ekonomická dostupnost, rychlost výstavby, dokonalá variabilita a flexibilita. Jednotlivé modely jsou připravené pro okamžité používání. Jsou doplněné o elektroinstalaci, topení elektrickým přímotopem, osvětlení, zásuvky i vypínače. V případě sanitárních modelů pak obsahují sanitární výbavu, rozvody vody i odpady. Kontejnery se dají snadno propojovat a vzniknou tak sestavy nebo modulové objekty, dokonce i patrové. Pevná konstrukce totiž umožňuje výstavbu dvoupodlažních objektů.

Pronájem oplocení

Pronájem oplocení je ideální volbou pro ochranu proti nežádoucímu vniknutí do areálu. Pomůže vám vymezit prostor nebo usměrnit pohyb osob po areálu. Lze jej využít na jakékoli veřejné akce nebo pro oplocení stavby či průmyslové plochy. Základ představuje jednoduchý systém panelů, branky a příslušenství. To z mobilního plotu činí variabilního pomocníka. Oplocení lze nainstalovat téměř kamkoli. Pronajmout si můžete také variantu nízkou. Ta vytvoří uličky a díky nim snadno zorganizujete pohyb po areálu.

Mobilní toalety

Pronájem mobilních toalet představuje možnost vytvoření rychlého a nadstandardního hygienického zázemí. Firma zajistí jejich instalaci, ale také pravidelný servis, údržbu a dezinfekci. Lze si je pronajmout na krátkou, ale i delší dobu.