Novozélandský pár požaduje vrácení jízdného poté, co seděl za letu vedle prdícího psa

Přítomnost psa se pro manžele stala nesnesitelnou. Pár z Nového Zélandu žádá o vrácení letenky od Singapore Airlines, protože museli vydržet přibližně 13 hodin sedět u psa, který celou cestu slintal, prd a kňučel.
Podle novozélandských médií Stuff , manželé Wellingtonovi Gill a Warren Pressovi cestovali v červnu z Evropy zpět na Nový Zéland a nastoupili na 13hodinový let z Paříže do Singapuru, když byli překvapeni zjištěním, že pasažéra doprovázel v letadle. sedět vedle nich.

„Slyšel jsem ten hluk – těžké odfrknutí,“ řekl Gill Press.

„Myslela jsem si, že je to telefon mého manžela, ale podívali jsme se dolů a uvědomili jsme si, že to dýchá pes. Řekl jsem: ‚Nebudu sedět vedle nás celou cestu‘.“

Zpravodajství také uvedlo, že pár požádal o změnu sedadla, ale palubní průvodčí je informoval, že jediná dostupná sedadla se nacházejí v zadní části sekce ekonomické třídy. Protože nechtěli snížit rating, nakonec se rozhodli zůstat na svých původních místech. Tvrdili však, že v polovině letu byla přítomnost psa nesnesitelná.

Kromě frkání manželé zmínili, že psovi procházel i plyn. Dále vysvětlili, že pes zasahoval do prostoru pro nohy pana Presse tím, že mu položil hlavu pod nohy a podle paní Pressové způsobil, že mu na nohu stékaly sliny.

„(Majitel) nemohl mít psa venku v uličce, protože nemohli projít vozíky, takže musel jít dál, což znamenalo, že měl hlavu pod nohama mého manžela. Můj manžel byl v šortkách a byl dostat psí sliny na nohu,“ řekla Stuffovi.