Sledujte výrobu žulové kamenné vany o hmotnosti 11 tun

Přestože výroba vlastní vany není snadný a levný proces, lze to zvládnout. Zatímco vany lze postavit ze dřeva, betonu nebo zdiva obloženého kachličkami, kamenné vany jsou asi nejmoudřejší volbou.

Přírodní, organicky tvarovaná, ručně broušená kamenná vana, vířivka nebo napuštěná vana vyrobená z jediného říčního balvanu. Tato volně stojící vana je vytesána z monolitických přírodních balvanů masivní žuly. Tato volně stojící vana je těžká, proto si prosím naplánujte dodávku dopředu a také se ujistěte, že vaše podlaha unese váhu. Podívejte se na video od Jamese Lostlena , kde staví tuto úžasnou vanu.

Kamenná žula je velmi tvrdá a nenáročná na údržbu. Navrhl jsem, vyřezal a nainstaloval žulovou vanu o hmotnosti 11 tun, která pojme zhruba kubík vody. Kompletní proces od výkopu až po instalaci. Tento projekt trval asi 7 týdnů práce v průběhu 6 měsíců.

Vany z přírodního kamene mají výraznou krásu, která se může stát skutečným středobodem vaší koupelny nebo zahrady a zároveň nabízí zdroj osobního potěšení a relaxace.