Cirkusová umělkyně roztočila 8 planoucích obručí a překonala Guinnessův rekord

Grace Good, celosvětově uznávaná cirkusová umělkyně, neustále udivuje davy svými mimořádnými vzdušnými ukázkami, odvážnými triky s ohněm a pozoruhodnými rutinami s obručemi a balancováním, občas je dokonce spojí do jediného ohromujícího představení. Nedávno však dokázala něco mimořádně vzácného, když zajistila dva světové rekordy.

Podle Guinessovy knihy rekordů dosáhla 30letá Grace Good pozoruhodného úspěchu, když vytvořila nový světový rekord pro „většinu ohnivých obručí roztočených současně“. Tohoto výkonu dosáhla tím, že kolem svého těla udržovala v nepřetržitém pohybu osm hořících obručí. Kromě tohoto úspěchu si také zajistila další světový rekord za „většinu hula hoopů se otáčela současně při balancování na obří rolující zeměkouli“, úspěšně zatočila úžasnými 28 hula obručemi ve stoje na míči.

Cirkusová umělkyně sdělila Guinessově knize rekordů, že její cesta začala ve věku 18 let, kdy ji někteří přátelé seznámili s flow arts. Flow art je cvičení podobné józe, které zahrnuje aktivity jako hula hooping.

„Začal jsem s hula hoops a stal jsem se posedlý přidáváním dalších a dalších. Nakonec jsem byl představen k předvádění s ohněm a vzdušnou akrobacií a zbytek je historie!“ ona řekla.

Sdílela tuto zprávu se svými sledujícími na Instagramu a napsala: „Jsem oficiálně držitelkou Guinnessovy knihy rekordů!“.

„Byl to můj obrovský životní cíl a jsem tak nadšená, že jsem ho konečně dosáhla! Před lety jsem si sepsala své cíle stát se držitelem Guinessovy knihy rekordů a dostala se do America’s Got Talent. Nemůžu věřit, že se oba odehrávají ve stejnou dobu,“ napsala na Instagram.

„Jsem tak nadšený, že se s vámi všemi brzy podělím o záběry z pokusů o rekord. Děje se toho tolik najednou, ale slibuji, že se o to podělím, jakmile to bude možné. Nikdy nepřestávejte snít ve velkém! “ dodala.